Anasayfa / Sevgilinizi Etkilemenin 3 Püf Noktası / Sevgilinizi Etkilemenin 3 Püf Noktası

Sevgilinizi Etkilemenin 3 Püf Noktası

Sevgilinizi Etkilemenin 3 Püf Noktası

Sevgilinizi etkilemek istiyorsunuz ancak ne yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz. Bunun için size önereceğiniz adımları takip edebilirsiniz. Bu sayede monoton bir ilişkiden de uzak durmayı başarabilirsiniz. Çiftlerin en büyük sorunlarından bir tanesi de monoton ilişkilerdir. Bu ilişkileri de canlandırma adına yeni yöntemler deneyebilirsiniz.

Aksiyon Yaşamaya Özen Gösterin

Aksiyona kendiniz hazırlayın. Örneğin birlikte yamaç paraşütüne katılabilir ve farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu kadar uç noktayı yapamam diyenlere en kolay yöntem ise lunapark olacaktır. Lunaparkta yer alan tüm oyuncakları denemeye hazırlanın. Bu size farklı bir gün yaşayacak ve mutlu olmanıza yardımcı olacaktır.

Yapmak İstediklerinize Birlikte Karar Verin

Yapmak istediğiniz şeyleri ortak karar vererek yapın. Ortak karar almak daha iyi sonuçların alınmasına yardımcı olacaktır. Bunun için de yapmak istediklerinizi bir kağıda yazın ve oylama yaparak seçin.

Bir Sürü Balon Alın

Tek bir balon ile yetinmeyin.  Bir sürü balonu alıp onu buluşmanızda öyle karşılayın. Balonlardan sizi göremesin. Bu farklı deneyim karşı tarafı mutlu edecek ve ilişkinizin enerjisi de arttıracaktır.

Sevgilinizi etkilemek istediğinizde sıkıcı şeylerden uzak durmaya çalışın. Yaratıcı ve yeniliklere açık olun. Bu sayede ilişkinizin de enerjisi artacaktır. Ayrıca sevgi dilinizde gelişecek ve mutluluğunuz büyüyecektir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sevgilinin Elini Tutma Anı Ne zamandır
Sevgilinin Elini Tutma Anı Ne zamandır

Sevgilinin Elini Tutma Anı Ne zamandır Sevgilinizin elini hemen tutmak için sabırsızlanmayın. Öncellikle karşı tarafa güven vermeniz ve onu yakından...

Kapat