Anasayfa / Sevgili ile Haftada Kaç Kez Görüşülmeli / Sevgili ile Haftada Kaç Kez Görüşülmeli

Sevgili ile Haftada Kaç Kez Görüşülmeli

Sevgili ile Haftada Kaç Kez Görüşülmeli

Birçok ilişkinin temel taşı güvendir. Güvenle kurulan ilişkiler daha uzun süreli olur. Bunun için karşı tarafa olan güveniniz tam olmalıdır. Sevgiliniz ile her gün görüşebilir isterseniz de haftada birkaç görüşme sağlayabilirsiniz. Ciddi bir ilişki de görüşme sıklığı haftada 3 kez iyi olacaktır. Bu sayede daha sağlam temeller üzerine ilişkinizi oturtabilirsiniz.

Birbirinize Zaman Verin

İlişkide sürekli görüşmek kendi kişisel işlerinizin ötelenmesine neden olur. Buda belirli bir zaman sonra olumsuz nedenlere yol açabilir. Bunun için anlayışlı davranmalı ve birbirinize zaman vermelisiniz. Sürekli görüşmek yerine haftada en az 3 kere görüşme sağlamaya kendinizi alıştırın.

Hafta Sonları Sizin Olsun

Hafta içi iş koşturmacası veya okul işlerinden dolayı birbirinize zaman ayıramayabilirsiniz. Bunun için hafta sonları kimselere söz vermeyin. Sabahın ilk ışıklarında buluşabilir ve akşama kadar eğlenebilirsiniz. Güzel vakit geçirebileceğiniz yerleri seçmeye özen gösterin.

Sık görüşmek belirli bir zaman konuşacak konularınızın da bitmesine neden olacaktır. Konuşma olmayınca da kavgalar başlar. Bunun için konularınızı hemen bitirmek yerine zamana yaymak ideal br seçim olacaktır.

Sevgililer haftada en az 3 kere görüşme sağlayarak kaliteli bir ilişki dönemi yaşayabilirler. Sık görüşmek her zaman iyi olmayabilir. Bunun için kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Seni Seviyorum Sözü İlk Nerde Söylenmeli
Seni Seviyorum Sözü İlk Ne Zaman Söylenmeli

Seni Seviyorum Sözü İlk Ne Zaman Söylenmeli İlişkide en önemli sözlerden bir tanesi sevi seviyorum sözüdür. Bu söz ilişkinin daha...

Kapat