Anasayfa / Kavga Eden Sevgili İle Nasıl Barışılır / Kavga Eden Sevgili İle Nasıl Barışılır

Kavga Eden Sevgili İle Nasıl Barışılır

Kavga Eden Sevgili İle Nasıl Barışılır

Sevgililer belirli dönemler içerisinde tartışabilir hatta küsebilirler. Bu dönem içerisinde nefsani davranmak yerine akıllı davranmak daha mantıklı bir hareket olacaktır. Bunun için de sevginizi ön plana çıkarmaya özen gösterin. Sorunun kaynağı sizi incitmesin. Benci bir yapıda olmayın. Bunun için karşı tarafın düşüncelerini dinleyin. Neden kızdığını anlamaya çalışın. Daha sonra ortak bir çözüm arayışı içerisine girin.

Ortak Çözüm Sevgi Dili Olsun

Bu tarz küsmelerde ortak diliniz sevgi olsun. Birbirinize sevgi ve saygı içerisinde yaklaşarak hareket edin. Sorunları masaya yatırın. Sakın ertelemeyin. Erteledikçe sorunlar içinizde daha fazla büyüyecektir. Bunun için sizde bu anlamda neler yapabileceğinize karar vermek adına sorunu çözmeye çalışın. Konuşmak en güzel etkendir. Ama kırmadan ve üzmeden bir konuşma yapmak sorunun çözülmesinde temel taş görevini görecektir.

Karşıdakini seviyorsanız onunla barışmak için güzel bir çiçek hediyesi alabilir ve onun duygularını anladığınızı belirtin. Bu sayede barışabilir ve birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Bu sayede ilişkiniz daha uzun süreli olacaktır.

Kavga ettiğinizde sevgiliniz ile barışmak istediğinizde süslü sözler yerine birbirinizi anlayacak söz cümleleri kurun. Çözümlerinizi sevgi dile ile yapmaya çalışın. Bu sayede sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gerekenler
İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gerekenler Kız arkadaşınızla ilk buluşmayı planladığınızda onu etkilemek için dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta var....

Kapat